Axess Business ile Okul Ödemelerinde +5 Taksit!

Axess Business ile Okul Ödemelerinde +5 Taksit!

Eğitim sektöründe, kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerinden yapacağınız 1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında vade farksız 2-7 arası taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatı.

Kampanya Katılım Tarihi01 Şubat 2024 - 29 Şubat 2024
Kampanya Geçerlilik Tarihi01 Şubat 2024 - 29 Şubat 2024
Kredi Kartına Başvur

Kampanya Bilgileri

  • Kampanya 29 Şubat 2024 tarihine kadar, aşağıda belirtilmiş eğitim kurumları başta olmak üzere kampanyaya dahil tüm Axess üye işyeri olan eğitim kurumlarında, vade farksız 2-7 taksitli işlemlerde geçerlidir. Uygulanacak vade eğitim kurumu insiyatifinde olup azami taksit sayısı 12 ile sınırlıdır. Artı taksit ilavesiyle bireysel kredi kartlarında taksit sayısı 12 taksit, ticari kredi kartlarında ise 9 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek en fazla 12 taksit olarak uygulanabilir.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir. Artı taksit firmanın uyguladığı taksit üzerine eklenmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir.
  • Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
  • Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.