Axess Business ile Bahçeşehir Okulları Ödemelerine +5 Taksit Fırsatı!

Axess Business ile Bahçeşehir Okulları Ödemelerine +5 Taksit Fırsatı!

Axess Business’a özel Bahçeşehir Okullarında 01.01.2024 - 01.03.2024 tarihleri arasında yapacağınız vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde artı 5 taksit!

Kampanya Katılım Tarihi01 Ocak 2024 - 01 Mart 2024
Kampanya Geçerlilik Tarihi01 Ocak 2024 - 01 Mart 2024
Kredi Kartına Başvur

Kampanya Bilgileri

  • 01.01.2024 - 01.03.2024 tarihleri arasında kampanyaya dahil okullardan yapacağınız vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde, artı 5 taksit imkanı sunulmaktadır. Artı taksit ilavesiyle bireysel kredi kartlarında taksit sayısı 7 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek en fazla 12 taksit olarak uygulanabilir.
  • Kampanya BKM Express ile yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir.
  • Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
  • Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.