Harcamalarınızı Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Harcamalarınızı Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Faizsiz ve Ücretsiz Olarak Sonradan Taksitlendirin!

Kampanya Katılım Tarihi09 Ocak 2024 - 31 Aralık 2024
Kampanya Geçerlilik Tarihi01 Ocak 2024 - 31 Aralık 2024
Kredi Kartına Başvur

Kampanya Bilgileri

 • Her ekstre döneminde Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nız ile yaptığınız 5 harcamanızı toplamda 15.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Kampanya 31 Aralık 2024'e kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Enpara.com Şirketim Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca 5 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 15.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da aynı limitler dahilinde taksitlendirilebilir, sanal kredi kartı için ek taksitlendirme hakkı yoktur.)
 • Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubesinde yer alan "Kredi Kartı > Güncel dönem borcu" veya "Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme" adımları kullanılarak yapılabilir.
 • 5 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 150 TL ile 15.000 TL arasındaki harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 150 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 1 hakkınız, 3.000 TL ile 6.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 6.000 TL ile 9.000 TL arasında olması durumunda 3, 9.000 TL ile 12.000 TL arasında olması durumunda 4, 12.000 TL ile 15.000 TL arasında olması durumunda 5 hakkınız birden kullanılmış sayılır.
 • Ekstre dönemi boyunca toplam 5 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda 500.000 TL'ye kadar olan diğer harcamalarınızı dilerseniz güncel harcama taksitlendirme faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz. 
 • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
 • Sadece firmanızın genel ihtiyaçları doğrultusunda yaptığınız harcamalar belirtilen limitler çerçevesinde faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirilebilir, amaç dışı harcamalar (kuyum vb.) taksitlendirilemez.
 • 150 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
 • Enpara.com Şirketim Kredi Kartı borcunuz yapılandırıldı ise yapılandırma süresi boyunca yapacağınız harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
 • Enpara.com öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.