ING Kobi Kredisi

ING kobi kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
TL

20.000,00 TL 12 Ay Vadeli KOBİ Kredileri

Faiz Oranı%4,59
Aylık Taksit2.233,60 TL
Toplam Ödeme27.023,20 TL

Sık Sorulan Sorular

  • ING esnaf kredisi, işletmelerin ticari faaliyetlerine devam etmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla kullanılan bir kredidir. ING KOBİ bankacılığı tarafından sunulan bu ürün, ING Bank KOBİ kredisi olarak da bilinir. Kullanım amacınıza göre, işletme, yatırım, kredi kartı, faktoring ve ticari araç kredi türlerinin birini seçebilirsiniz. Ayrıca esnaf kredisi sayesinde daha uzun vadede, daha düşük faiz ve yüksek tutarda işlem yapma ayrıcalığınız mevcuttur.

  • ING esnaf kredi başvurusu için gerekli belgeleri tamamlamanız yeterlidir. ING KOBİ Anında Kredi seçeneğiyle vakit kaybetmeden işlemlere başlayabilirsiniz. Kısa ve orta vadedeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için ING KOBİ hızlı kredi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu kredi süresince hem hesap işletim hem de kredi tahsis ücreti ödemenize gerek yoktur. İşletmenizin geleceğini planlamak ve işletmenize yatırım yapmak için ING KOBİ kredi başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz.

  • ING Bank KOBİ kredi hesaplama işlemini yapmak için HangiKredi KOBİ sitesinden yararlanabilirsiniz. Ana sayfayı açtıktan sonra KOBİ kredisi menüsünden ING’yi seçebilirsiniz. Kredi tutarı ve vade alternatiflerini işaretleyip hesapla butonuna basarak sonuçları kolayca listeleyebilirsiniz. ING KOBİ kredi faiz oranları; kredi tutarı, süre ve faiz başlıkları altında detaylandırılır. Böylece ING Bank KOBİ kredisi seçenekleri dâhilinde 1.500 - 250.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla 1 - 60 ay vade süresiyle faiz oranlarını hesaplayabilirsiniz.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.