Akbank Kobi Kredisi

Akbank esnaf kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuru yapabilirsiniz.
TL

10.000,00 TL 12 Ay Vadeli KOBİ Kredileri

Faiz Oranı%4,59
Aylık Taksit1.116,80 TL
Toplam Ödeme13.511,60 TL

Sık Sorulan Sorular

  • Akbank KOBİ kredisi hem üretim hem de hizmet sektöründe faaliyet gösterenlerin ihtiyaçlarına yanıt olur. Akbank esnaf kredi başvurusu yapmak için illa ki Akbank müşterisi olmanıza gerek yoktur. Müşteri olun ya da olmayın banka şubesine gitmeden, Akbank esnafa kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca hesap işletim ücreti ve kredi tahsis ücreti ödemeden kredinizi kullanabilirsiniz. Siz de firmanızın ihtiyaçlarını karşılamak için şubeye gitmenize gerek kalmadan HangiKredi KOBİ aracılığı ile Akbank Esnaf Kredisi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Akbank esnaf kredi hesaplama işlemi için HangiKredi KOBİ Kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu işlemi işinizin başından ayrılmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için hesaplama aracının “kredi türü seçeneği” kısmında KOBİ kredisini seçmeniz gerekir. Daha sonra “kredi tutarı” ve “kredi vadesi” kısmını doldurarak, aylık ödeme tutarını güncel faiz oranları eşliğinde hesaplayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde; Akbank KOBİ kredisi hesaplama yapabilir, HangiKredi KOBİ’de bulunan tüm bankaların güncel esnaf kredisi faiz oranlarını ve aylık ödemelerini tek bir ekranda görebilirsiniz. Bu sayede kredi tekliflerini pratik bir şekilde karşılaştırarak, başvuru yapabilirsiniz.

  • Akbank KOBİ kredi başvurusunu banka şubesine gitmeden, HangiKredi KOBİ aracılığı ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece Akbank ticari kredi oranlarını anında görebilirsiniz. Üstelik HangiKredi KOBİ üzerinden kredi tahsis ücreti ve hesap işletim ücreti de ödemezsiniz.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.