Fibabanka Kobi Kredisi

Fibabanka kobi kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
TL

20.000,00 TL 12 Ay Vadeli KOBİ Kredileri

Faiz Oranı%4,40
Aylık Taksit2.208,41 TL
Toplam Ödeme26.720,92 TL

Sık Sorulan Sorular

  • Birbirinden avantajlı bankacılık hizmetleriyle hayata kolaylık katan Fibabanka, esnaflara ve KOBİ’lere yönelik cazip kredi fırsatları sunar. Fibabanka KOBİ Kredisi, her ölçekte esnaf ve KOBİ için uygun kredi tutarlarına ideal geri ödeme seçenekleriyle ulaşabilmenize olanak tanır. İşletmeniz için ticari kredi arayışındaysanız, Fibabanka KOBİ Kredisi başvurusu yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  • Fibabanka Esnaf Kredi hesaplama işlemi, HangiKredi KOBİ aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. Kredi hesaplama aracına çekmek istediğiniz kredi tutarını ve istediğiniz vade sayısını girerek Fibabanka Esnaf Kredisi işleminizin maliyeti hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kredi tutarını ve vade sayısını değiştirerek yeniden hesaplama işlemi yapabilir, böylece işletmeniz için en ideal kredi rakamını ve en uygun taksit sayısını kolayca tespit edebilirsiniz.

  • Fibabanka KOBİ Kredisi başvurusu için şube işlemlerine ya da ek evrak işlemlerine gerek kalmadan online başvuru yapabilmeniz mümkündür. HangiKredi KOBİ ile başvuru işleminizi dilediğiniz her yerden, tamamen online olarak anında kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi tutarını hesapladıktan sonra, başvuru yapabilirsiniz. HangiKredi KOBİ başvuru işlemlerini kısa sürede tamamlayıp başvuru sonucunuzu hızla öğrenebilir, kredinizi kolayca çekebilirsiniz. Siz de şimdi HangiKredi KOBİ’yi seçerek, Fibabanka KOBİ kredisi işlemlerinizi ve çok daha fazlasını zahmetsiz, pratik, hızlı bir şekilde tamamlayabilir, kredinizi alarak işletmenizin büyüme sürecini destekleyebilirsiniz. Başvuru butonuna tıklayarak Fibabanka KOBİ kredi başvurusu işlemlerinizi şubeye gitmeden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel faiz oranlarını ve finans gelişmelerini e-posta adresinizi bırakarak hemen öğrenin.